Дорогі друзі, не будемо приховувати, все ми без розуму від сирокопчених ковбас, готові посперечатися, що ця стаття буде для вас корисно, адже сьогодні – ми розповімо вам 5 фактів про сирокопчених ковбасах, про які ви навіть не підозрювали. Поїхали!

1. Хороша ковбаса проводитися не менше місяця.

І це дійсно факт. Це пов’язано з тим, що процес виготовлення сирокопчених ковбас має на увазі собою відсутність термічної обробки, наприклад обсмажування або варення. Сирокопчена ковбаса – коптиться на натуральному диму і відстоюється мінімум 30 днів до того, як потрапить на прилавок.
Для порівняння – період виготовлення вареної ковбаси не перевищує двох днів.

2. Ворожимо на зрізі.

І це дійсно правда. Зріз сирокопченої ковбаси може розповісти вам багато про м’ясо, яке використовувалося при її виготовленні. Наприклад, темний колір зрізу – говорить про те, що ковбаса виготовлена ​​з яловичини, рожевий відтінок зрізу – говорить про те, що ковбаса виготовлена ​​зі свинини, а якщо колір зрізу – червоний, то можете бути впевнені, дана ковбаса виготовлена ​​з кінського м’яса.

3. 130 днів життя.

Чи вірите? А цієї дійсно факт. Сирокопчені ковбаси здатні зберігатися 130 днів за умови дотримання стандартів температурного режиму!
Для порівняння – термін зберігання напівкопченої ковбаси без оболонки становить всього 15 днів.

Тепер ви знаєте 3 основних секрету ваших улюблених ковбас, сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною. Слідкуйте за нашими новинами на сайті і нашої офіційної сторінкою в Facebook
що б не пропустити нічого нового!