Шановні друзі, сьогодні ми підготували для вас ексклюзивну підбірку цікавих фактів про колбаси і сосиски. Попереджаємо, прочитані вами факти можуть вас здивувати! Готові? Тоді ми починаємо!

Цікавий факт №1: Найдорожчі сосиски світу

Як ви гадаєте, з чого виготовляють найдорожчі сосиски світу? З ніжного м’яса Альпійських корів? З найкращих частин вирізки породистих хряків, вигодуваних на трюфелях? Ви здивуєтесь, тому що найдорожчі сосиски виготовляються зі звичайної німецької свинини та яловичини, але є один дуже цікавий нюанс.

Шеф-кухар одного із ресторанів Дюссельдорфа розробив унікальне меню сосисок, вкритих тонкою плівкою чистого золота! Ви тільки уявіть, скільки може коштувати такий “цікавий делікатес”?

Цікавий факт №2: Найбільший у світі пам’ятник ковбасі

Така цікава ідея не могла обійтись без наших з вами земляків. Ця ідея належить Українським переселенцям, которі вклали більш ніж 120 тисяч доларів на будівництво цього пам’ятника, котрий знаходиться в Басиліанському вітчизняному, в Канадському містечці Мандеір. Неймовірно!

Цікавий факт №3: Ковбаса – рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса

Як ви думаєте, якої довжини має досягати така красуня? Ви дуже здивуєтесь, коли дізнаєтесь, що довжина цієї ковбаси склала 2025 метрів!

Тим самим, ця красуня, виготовлена сербами на честь свята “Ковбасіади” обігнала свого Італійського конкурента на 500 метрів. Доречі, для виготовлення такої довгої ковбаси було витрачено більш ніж 30 свинних туш!

Цікавий факт №4: Ковбасний бійцівський клуб

Вам не почулося, це дійсно так! Справа в тому, що щорічно у Англійському селищі Рамсботтом проходять традиційні бої кров’яною ковбасою! Мета змагання в тому, щоб збити одним сортом ковбаси іншу з дальньої дистанції. Історія цього івенту уходить далеко в середньовіччя, в часи протистояння сімейств Ланкастерів та Йоркширів, а саме у часи їх “Ковбасної Сутечки”. Справа в тому, що під час жорстокого протистояння у сторін закінчились стріли і підприємливі Британці почали використовувати ковбасу у якості метальної зброї. Звичайно, нанести смертельні ушкодження ковбаса не здатна, але збити з ніг, або довести до втрати свідомості -абсолютно можливо.